Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam

mert_kangal
    mert_kangal
    Uploader
    Uploader

Erkek
    Yer : Bandırma ve Çevresi
    Rep :
    'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Left_bar_bleue99 / 10099 / 100'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Right_bar_bleue

'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Empty 'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam

Mesaj tarafından mert_kangal Cuma Mart 13, 2009 10:32 am

'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Aa4fc5c744a5d347a03909c

Rap müziğin ünlü isimlerinden Ceza, çok ses getiren parçası 'Fark Var'a gelen tekliflerden bunaldı! Şarkısının dizi filmlerde, siyasi partilerin jenerik müzikleri ve reklam filmlerinde kullanılmak istendiğini dile getiren Ceza konuya ilişkin MTV'de şunları söyledi: "Ben tabii ki yasal olarak hiçbir politik kurum, kuruluş ve herhangi bir yere vermedim bu parçayı. Tabii birçok parti istedi sağolsunlar. Ama ben parçalarımı halk için yapıyorum, insanlar için yapıyorum. İnsanlara ait olduğu için de şu anda öyle görmüyorum yaptığım müziği ve kendimi. Şu kadarını söyleyebilirim; bu parça için ev, araba hatta dünya turu yaptıracak kadar para bile teklif edildi." Ceza'nın MTV Türkiye Stüdyoları'nda çekilen yeni klibi 'Ne Benim' bugün MTV Türkiye'de görücüye çıkıyor.
    hiperaktifkaplumbaga
    hiperaktifkaplumbaga
    Moderatör
    Moderatör

Rep :
    'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Left_bar_bleue63 / 10063 / 100'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Right_bar_bleue

'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam Empty Geri: 'Seninle aramda fark var' şarkımı para için satmam

Mesaj tarafından hiperaktifkaplumbaga C.tesi Mart 14, 2009 8:38 pm

brawo cezaa

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:58 am