Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım

Anket

Konu Başlığı Nasıl?

Blastoist
    Blastoist
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Yer : Bilgisayar Başı
    Rep :
    Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Right_bar_bleue

Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Empty Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım

Mesaj tarafından Blastoist Perş. Mart 12, 2009 6:14 pm

Evet Arkadaşlar Ben Admininstrator Cihat.Bu Forumu Kurmamızın İlk Nedeni Kızlara Günlerini Göstermek.(Artık Bayan Üyelerimiz de Var Onun İçin Amaçlarımızdan Kaldırıyoruz)İkincisi İse Hepiniz İçin Yararlı Olabilcek Dosya ve Konu Paylaşımında Bulunmak, Son Olarakta İnternette Forumları Yeterli Verimle Kullanamayan Arkadaşlarımıza Pratiklik Kazandırmak.

Forumun Temel Kurucuları;

• Cihat Çiftçi
    • Mert Hamarat
    • Tufan Karaman

Olarak Biz Bu Forumu Taşıyabildiğimiz Kadar İleriye Götüreceğiz Görüşmek Üzere...

En son Blastoist tarafından C.tesi Mart 14, 2009 10:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    hiperaktifkaplumbaga
    hiperaktifkaplumbaga
    Moderatör
    Moderatör

Rep :
    Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Left_bar_bleue63 / 10063 / 100Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Right_bar_bleue

Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Empty Geri: Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım

Mesaj tarafından hiperaktifkaplumbaga Perş. Mart 12, 2009 9:16 pm

bravooooo
    Fahrenheit
    Fahrenheit
    Acemi Üye
    Acemi Üye

Erkek
    Yer : Balıkesir
    Rep :
    Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Right_bar_bleue

Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Empty Geri: Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım

Mesaj tarafından Fahrenheit Perş. Mart 12, 2009 10:04 pm

İlk Günümüzde 100 Konu Açmışız Cihat Böyle Giderse 2 Ayda 20000 Konu Eder Kesin Kazanırız
    Blastoist
    Blastoist
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Yer : Bilgisayar Başı
    Rep :
    Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Right_bar_bleue

Mesaj tarafından Blastoist Perş. Mart 12, 2009 10:10 pm

Matematiğine Hayranım Doğrusu
    Fahrenheit
    Fahrenheit
    Acemi Üye
    Acemi Üye

Erkek
    Yer : Balıkesir
    Rep :
    Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Right_bar_bleue

Mesaj tarafından Fahrenheit Cuma Mart 13, 2009 4:13 pm

Her zaman;)
    hiperaktifkaplumbaga
    hiperaktifkaplumbaga
    Moderatör
    Moderatör

Rep :
    Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Left_bar_bleue63 / 10063 / 100Benim İçin Küçük,Dünya İçin Büyük Bir Adım Right_bar_bleue

Mesaj tarafından hiperaktifkaplumbaga Cuma Mart 13, 2009 5:23 pm

daha fazla üye toplamalıyz

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:07 am